Firmy začínající na písmeno F

FGH plus, s.r.o. 97 %

8. května 2789/33, Šumperk - Šumperk, 78701

Naše společnost je rodinným podnikem založeným v roce 1992. Jsme spíše menší společnost s mezinárodním dosahem a významem sídlí v Šumperku v České republice. Naše výroba je a byla od samého počátku založena na výrobě laboratorního skla a zpočátku ještě na skle užitkovém. Zákaznickou základnu tvoří zejména Německo ze zemí Evropské Unie, nicméně v rámci neevropského regionu jsou také země jižní a jihovýchodní Asie velmi významnými odběrateli.

FORTE a.s. 97 %

529, Mostkovice - Mostkovice, 79802

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

FESTO - ŠTODT, s.r.o. 97 %

9. května 145, Ruda nad Moravou - Ruda nad Mo, 78963

Naše společnost zajišťuje prodej hutního a nerezového materiálu v celém Olomouckém kraji. Dodáváme také polotovary z neželezných kovů, především z hliníku. Prodej hutního materiálu je určen širokému spektru zákazníků od stavebních, obchodních, výrobních společností, až po drobné odběratele.

Kořenovky 91 %

Milady Horákové 1613/54a, Praha - Holešovice, 17000

Rádi pro Vás zpracujeme projekt kořenové čističky a zajistíme potřebná povolení. Realizaci můžete nechat buď na nás, anebo Vám dodáme instalační set a na stavbu budeme dohlížet. Cílem našich projektů je jednoduché, trvanlivé řešení hospodaření s vodou vyžadující minimální údržbu, které navíc vytváří krásná přírodní zákoutí kolem Vašeho domu.

BEŇO AUTOŠKOLA s.r.o. 91 %

Sychrov 893, Valašské Klobouky - Valašské K, 76601

Jsme autoškola se sídlem ve Valašských Kloboukách. Nabízíme Vám široké spektrum služeb. Kromě školícího střediska na sídle firmy disponujeme i školícím centrem v Dolní Lhotě. Naše dlouholeté zkušenosti Vám zajistí ty nejlepší služby, profesionální a přátelský přístup.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Růžďce 91 %

138, Růžďka - Růžďka, 75625

Českobratrská církev evangelická vznikla v roce 1918 spojením Evangelické církve augsburského vyznání a Evangelické církve helvétského vyznání. Tyto dvě církve působily na českém, moravském a slezském území od doby, kdy Josef II. vydal v roce 1781 Toleranční patent a lidé se mohli k těmto dvěma vyznáním veřejně přihlásit a scházet se.