Firmy začínající na písmeno N

Národopisný soubor Mánes, z.s. 91 %

Jasanová 338/6, Prostějov - Domamyslice, 79604

Jsme amatérským souborem, který vychází z původních tradic lidového umění svého regionu. Setkávají se zde především mladí lidé různých profesí se zájmem o hanácký folklor. Náš program je úspěšný nejen v Česku, ale i zahraničí, o čem svědčí ohlasy zahraničního tisku a pozvání na další vystoupení. Součástí souboru je také dětská sekce, která se v mnoha vystoupeních stala rovnocenným partnerem svých dospělých kolegů.

NAUPO s.r.o. 91 %

Komenského 7, Nezamyslice - Nezamyslice, 79826

V současné době naše firma vyrábí izolační dvojskla, trojskla všech parametrů tepelných a solárních. K tomu slouží automatické řezání monolitů a lepených skel na řezacích stolech Bottero, skládání a kompletace na poloautomatické lince Lysec.

NIDES s.r.o. 91 %

Hlinky 487/35, Brno - Pisárky, 60300

Jsme obchodní a inženýrská společnost, poskytující komplexní řešení v importu a exportu zejména vojenské techniky, včetně zajištění odpovídajícího servisu. Dlouholeté zkušenosti v oboru, schopnost řešení i složitých obchodních a technických záležitostí a intenzivní rozvoj společnosti jsou zárukou spolehlivosti a serióznosti při vlastní realizaci obchodních operací.

NOMIA 91 %

Horky 99, Rebešovice - Rebešovice, 66461

Cílem společnosti je vytvořit si pozici spolehlivého, kvalitního a vyhledávaného dodavatele, dosahovat dlouhodobé prosperity umožňující trvalý rozvoj a zajistit konkurenceschopnost společnosti. Dbáme na zajištění ohleduplnosti procesů společnosti vůči životnímu prostředí.

NEREZ Blučina, s.r.o. 75 %

Návrší 483, Blučina - Blučina, 66456

Naše společnost se zabývá výrobou z nerezavějících ocelí již od svého založení v roce 1990. Dnešní společnost má výrobní areál, který byl vybudován na „zelené louce“ a dokončen v roce 2004. Výrobní areál je vybaven moderní technologií, která umožňuje výrobu nádrží a zařízení pro nápojový průmysl.

N&N KOŠÁTKY s.r.o. - %

111, Kropáčova Vrutice - Kropáčova , 29479

NEOL - STAV, s.r.o. - %

Bayerova 792/23, Brno - Veveří, 60200

Klíčová slova : zakládání staveb betonářské železobetonové monolitické konstrukce tesařské zednické stavební práce opěrné zdi nosné zdi ČOV čistírny odpadních vod jímky betonové skelety střechy stropy sloupy injektáže

Nadační fond POKORA - %

Uzbecká 1463/1, Praha - Vršovice, 10100