Firmy začínající na písmeno N

NAUPO s.r.o. 91 %

Komenského 7, Nezamyslice - Nezamyslice, 79826

V současné době naše firma vyrábí izolační dvojskla, trojskla všech parametrů tepelných a solárních. K tomu slouží automatické řezání monolitů a lepených skel na řezacích stolech Bottero, skládání a kompletace na poloautomatické lince Lysec.

NIDES s.r.o. 91 %

Hlinky 487/35, Brno - Pisárky, 60300

Jsme obchodní a inženýrská společnost, poskytující komplexní řešení v importu a exportu zejména vojenské techniky, včetně zajištění odpovídajícího servisu. Dlouholeté zkušenosti v oboru, schopnost řešení i složitých obchodních a technických záležitostí a intenzivní rozvoj společnosti jsou zárukou spolehlivosti a serióznosti při vlastní realizaci obchodních operací.

NOMIA 91 %

Horky 99, Rebešovice - Rebešovice, 66461

Cílem společnosti je vytvořit si pozici spolehlivého, kvalitního a vyhledávaného dodavatele, dosahovat dlouhodobé prosperity umožňující trvalý rozvoj a zajistit konkurenceschopnost společnosti. Dbáme na zajištění ohleduplnosti procesů společnosti vůči životnímu prostředí.

NEREZ Blučina, s.r.o. 75 %

Návrší 483, Blučina - Blučina, 66456

Naše společnost se zabývá výrobou z nerezavějících ocelí již od svého založení v roce 1990. Dnešní společnost má výrobní areál, který byl vybudován na „zelené louce“ a dokončen v roce 2004. Výrobní areál je vybaven moderní technologií, která umožňuje výrobu nádrží a zařízení pro nápojový průmysl.

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 2 - Vyšehrad 75 %

Vratislavova 30/8, Praha - Vyšehrad, 12800

Naše církev je tipická svou otevřeností a respektem vůči jiným vyjádřením víry i nevíry. Klade důraz na vlastní lidské svědomí a odpovědnost za své konání. Nepokládá se za výlučnou ale s pokorou vnímá svou cestu, která je cestou neustálého poznávání. Je otevřena a přístupna k poznání vědy.

Náboženská obec Církve československé husitské ve Znojmě 75 %

Chelčického 774/2, Znojmo - Znojmo, 66902

Církev československou husitskou tvoří křesťané, kteří usilují naplnit současné snažení mravní a poznání vědecké Duchem Kristovým, jak se nám zachoval v Písmu svatém a v podání starokřesťanském a jak je dosvědčen hnutím husitským, českobratrským a dalším úsilím reformačním.