Firmy začínající na písmeno D

DSD METALIC Trade s.r.o. 97 %

Karlova 211/5, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100

Nabízíme komplexní řešení šité na míru každému zákazníkovi; od prvotní studie, přes projektovou dokumentaci, dodávku, instalaci, zaškolení a následnou servisní péči. Naši práci chápeme jako službu. Službu ve smyslu partnerství se zákazníkem, kterého nesmíme zklamat, jelikož námi dobře odvedená práce se odrazí v tom, že se k nám opět vrátí.

Duchovní správa poutního místa Panny Marie Pomocné 97 %

170, Zlaté Hory - Zlaté Hory, 79376

Milí poutníci, srdečně vás zveme k návštěvě poutního místa Mariahilf u Zlatých Hor. Kostel zasvěcený Panně Marii Pomocné je pro vás otevřen. Základní kámen našeho kostela byl položen roku 1834 a k slavnému vysvěcení došlo na svátek Narození Panny Marie 8. září 1841.

Divadelní spolek CHAOS 97 %

222, Valašská Bystřice - Valašská B, 75627

Kořeny historie divadla sahají ve Valašské Bystřici až do 19. století. Z archivních pramenů vyplývá, že první zaznamenaná hra se v obci uváděla v roce 1897. A dnešní členové souboru CHAOS dělají vše, co je v jejích silách, aby divadelní činnost byla živá, a aby byli důstojnými pokračovateli těch, kteří dokázali divadlo v obci udržet více než 100 let.

Domov pro seniory Chlumec, příspěvková organizace 91 %

Pod Horkou 85, Chlumec, 40339

Hlavní činností organizace je poskytování sociálních služeb občanům v důchodovém věku, kteří pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují zvýšenou ošetřovatelskou péči. Prioritou je poskytování kvalitních služeb, zavádění nových služeb a udržení dobrého zdravotního a psychického stavu klientů.

Domov u rybníka Víceměřice, příspěvková organizace 91 %

Víceměřice 32, Víceměřice, 79826

Domov u rybníka Víceměřice je příspěvkovou organizací, která se nachází v jižní části Olomouckého kraje v okrese Prostějov v malé obci Víceměřice. Domov u rybníka je umístěn v bývalém Metternichově zámečku. Jsme obytové zařízení s celoročním nepřetržitým provozem, které svým obyvatelům zajišťuje komplexní péči, zabezpečuje prožívání důstojného a bezpečného života a současně také nabízí aktivizační a terapeutické činnosti.

Domov Zátiší s.r.o. 91 %

Modřínová 1522, Úvaly, 25082

Pobytové sociální služby domova pro seniory jsou poskytovány v přízemí i v 1. patře objektu, v přízemí je k dispozici společenská místnost s krbem a klavírem spojená s jídelnou a kuchyní, příslušenství (sprcha, WC), jeden třílůžkový pokoj a v 1. patře je koupelna, 3 x WC, dva dvoulůžkové, dva třílůžkové a dva jednolůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny lůžky, nočními stolky a skříněmi. Po domluvě má klient možnost dovybavit svůj pokoj svým soukromým oblíbeným doplňkem. Je zde knihovna vybavená knihami a časopisy pro volné půjčování.

Daníček s.r.o. 91 %

Vizovická 423, Zlín - Příluky, 76001

Nabízíme kompletní servisní a opravárenské služby všem majitelům vozidel bez ohledu na značku a stáří. Zajišťujeme přípravu vozidel na STK včetně provedení technické kontroly, servis před letním a zimním provozem.