Firmy začínající na písmeno L

Lubomír Prajza 97 %

Hlucká 553, Dolní Němčí - Dolní Němčí, 68762

Naše společnost spolupracuje s těmi, kteří se věnují modernímu způsobu rybolovu pravidelně a postupně jsme za jejich pomoci vytvářeli kolekci, která uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších lovců kaprů. Chceme být těmi, kteří splní i ty nejnáročnější požadavky lovců kaprů v oblasti rybářských zátěží.

centrum kruh 91 %

Budovatelů 638, Uničov - Uničov, 78391

Filozofie celkového uspořádání kursů spočívá v internátní formě výuky. Zajišťujeme výuku i ubytování pod jednou střechou, s bohatou nabídkou dalších služeb a technického servisu (kopírování skript, prodej odborné literatury, využití tělocvičny, sauny, krytého bazénu a wellness centra, případné ubytování rodinných příslušníků). Všechny naše kurzy probíhají v krásném prostředí Jeseníků, v Koutech nad Desnou.

LABINA, spol. s r.o. 91 %

Křižíkova 188/68, Brno - Královo Pole, 61200

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Ložiska VILIM spol. s r.o. 91 %

Hamerská 728/21, Olomouc - Holice, 77900

Naše firma je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky našich zákazníků. Našim prvořadým cílem je zajistit co nejšiřší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích.

Lékárna Jesenia s.r.o. 91 %

Fučíkova 1238/16, Jeseník, 79001

Jsme připraveni Vám poradit s užíváním léků a zkontrolovat riziko nežádoucích účinků v případě, že kombinujete léky od více lékařů. Naší výhodou je široký sortiment léků a díky tomu u nás můžete často velmi ušetřit na doplatcích.

Ludvík Lexa 91 %

Chotíkovská 218/27, Plzeň - Malesice, 31800

Naše společnost se zaobírá výrobou a zpracováním zemědělských produktů, prodejem krůt, prasat a obilí. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.