Firmy začínající na písmeno L

Lubomír Prajza 97 %

Hlucká 553, Dolní Němčí - Dolní Němčí, 68762

Naše společnost spolupracuje s těmi, kteří se věnují modernímu způsobu rybolovu pravidelně a postupně jsme za jejich pomoci vytvářeli kolekci, která uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších lovců kaprů. Chceme být těmi, kteří splní i ty nejnáročnější požadavky lovců kaprů v oblasti rybářských zátěží.

Lada Studio zdraví 91 %

Žerotínovo nám. 251/23, Přerov - Přerov I-Město, 75002

Naše studio poskytuje služby klientům hledající úlevu od svých problémů již 15 let. Díky moderní přístrojové diagnostice a tisíciletým poznatkům tradiční medicíny Vám pomůžeme najít skutečné příčiny vašich obtíží. Poradíme Vám, jak vylepšit vaše zdraví i vzhled. Dále také nabízíme programy k tvarování postavy, celulitidy, regenerační programy, přírodní a bylinné produkty.

centrum kruh 91 %

Budovatelů 638, Uničov - Uničov, 78391

Filozofie celkového uspořádání kursů spočívá v internátní formě výuky. Zajišťujeme výuku i ubytování pod jednou střechou, s bohatou nabídkou dalších služeb a technického servisu (kopírování skript, prodej odborné literatury, využití tělocvičny, sauny, krytého bazénu a wellness centra, případné ubytování rodinných příslušníků). Všechny naše kurzy probíhají v krásném prostředí Jeseníků, v Koutech nad Desnou.

LABINA, spol. s r.o. 91 %

Křižíkova 188/68, Brno - Královo Pole, 61200

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Ložiska VILIM spol. s r.o. 91 %

Hamerská 728/21, Olomouc - Holice, 77900

Naše firma je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky našich zákazníků. Našim prvořadým cílem je zajistit co nejšiřší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích.

Lékárna Jesenia s.r.o. 91 %

Fučíkova 1238/16, Jeseník, 79001

Jsme připraveni Vám poradit s užíváním léků a zkontrolovat riziko nežádoucích účinků v případě, že kombinujete léky od více lékařů. Naší výhodou je široký sortiment léků a díky tomu u nás můžete často velmi ušetřit na doplatcích.

Ludvík Lexa 91 %

Chotíkovská 218/27, Plzeň - Malesice, 31800

Naše společnost se zaobírá výrobou a zpracováním zemědělských produktů, prodejem krůt, prasat a obilí. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.

Velkosklad piva a nápojů 75 %

Promenádní 279/22, Těrlicko - Horní Těrlicko, 73542

Naše prodejna se specializuje na prodej sudového piva firmy Radegast a Pilsner Urquell, alkoholu, cigaret a pochutinek. Ovšem pokud potřebujete pivo nebo alkohol jiné značky rádi Vám ho zajistíme. Objednávky přijímáme osobně na prodejně nebo na telefonicky. Vaší objednávku jsme schopní vyřídit do 24 hodin od objednání. Taky jsme schopní zajistit závoz piva alkoholu dle Vašeho přáni na Vaši svatbu, oslavu nebo jinou akci.

Bellis květiny 75 %

Legionářská 477, Kostelec na Hané - Kostelec na, 79841

Naše firma působí na trhu již od roku 1991. Díky Vám, věrným zákazníkům, se naše firma rozrůstá a rozšiřuje své služby. V dnešní době se angažujeme v oblasti květinářství, zahrádkářství a také využíváme nově otevřeného zahradnictví. Zajišťujeme nejen vazbu svatebních a smutečních květin, prodej hrnkových květin, aranžmá na různé sportovní, kulturní či společenské akce, ale také dovoz na předem domluvené místo

Lékárna U Školy s.r.o. 75 %

Školní 384, Újezd u Brna - Újezd u Brna, 66453

Jsme připraveni Vám poradit s užíváním léků a zkontrolovat riziko nežádoucích účinků v případě, že kombinujete léky od více lékařů. Naší výhodou je široký sortiment léků a díky tomu u nás můžete často velmi ušetřit na doplatcích.