Firmy začínající na písmeno G

GREWIS, s.r.o. 91 %

Boskovická 617, Plumlov - Plumlov, 79803

Výrobní program společnosti je zaměřen na výrobu pružin tvářených za tepla výhradně z pružinových ocelí. Provádíme povrchovou úpravu tryskáním kalenými ocelovými kuličkami průměru 0,3 - 0,6 mm. Povrch pružin je zbaven všech nečistot včetně okují, ale především je zpevněn povrch již zakalených pružin.

GS laser plast, s.r.o. 91 %

177, Unkovice - Unkovice, 66463

Specializujeme se na výrobu, vývoj, distribuci a prodej široké řady skladových pružin a výrobků z drátu a pásové oceli. Díky moderním výrobním a distribučním centrům zaručujeme technickou odbornost, optimální kvalitu, flexibilní dodání, kvalitní služby a výhodné ceny. Skladem máme k dispozici pružiny mnoha rozměrů a vyhotovení. Kromě toho vyrábíme velké množství pružin na míru podle specifikací a objednávky klienta a úspěšně je zavádíme v různých odvětvích.

Galvanovna Adafinish, s.r.o. 91 %

Nádražní 491, Adamov, 67904

Naše společnost navázala na tradici společnosti ADAST a.s. s novým přístupem k zákazníkovi. Naše služby jsou podložené dlouholetou zkušeností zaměřenou na galvanické povrchové úpravy. Galvanika je naším hlavním oborem činnosti, ve kterém se neustále zdokonalujeme a hledáme rovnováhu kvality a ceny pro našeho spokojeného zákazníka.

GYNOR s.r.o. 75 %

Dvořákova 2037/30, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100

Čekací lhůty jsou u nás minimální, vyšetřujeme přesně podle objednání. Snažíme se vytvářet prostředí založené na důvěře. Důraz klademe na individuální přístup a využívání nových medicínských poznatků v praxi. Naše gynekologická ordinace je vybavena moderními přístroji jako je ultrazvuk a CTG. Poradíme v oblasti ženské neplodnosti, antikoncepce, těhotenství a kojení. Pro nastávající maminky vedeme těhotenskou poradnu a poskytujeme informace ohledně odběru pupečníkové krve. Vystavíme těhotenskou průkazku a poradíme v oblasti správné životosprávy a návyků v době těhotenství.

Green pharmacy s.r.o. 75 %

Palackého nám. 22, Rosice, 66501

Jsme připraveni Vám poradit s užíváním léků a zkontrolovat riziko nežádoucích účinků v případě, že kombinujete léky od více lékařů. Naší výhodou je široký sortiment léků a díky tomu u nás můžete často velmi ušetřit na doplatcích.

Gastroporadna s.r.o. 75 %

Krásné 154, Tři Sekery, 35301

Gastroskopie je lékařská vyšetřovací metoda, která využívá optického přístroje - endoskopu k vyšetření horní části zažívacího traktu - jícnu, žaludku a horní části dvanáctníku. Dnes je hlavní vyšetřovací metodou při podezření na nemoci těchto orgánů. Věříme že pomůžeme i s Vašim problémem.