Firmy začínající na písmeno C

CHEČITOS, s.r.o. 98 %

Tyršova 1207/33, Duchcov, 41901

Naším oborem je chemické čištění topných rozvodů, výměníků, ústředních topení i teplovodních a chladících okruhů. Provádíme rozbory technických vod. Neustále zkvalitňujeme své služby, čím je důkazem stále narůstající počet spokojených zákazníků.

ČSAD Hodonín a.s. 97 %

Brněnská 3883/48, Hodonín - Hodonín, 69501

Jsme ryze česká, dopravně - logistická společnost s více než padesátiletou tradicí předního poskytovatele logistických služeb v České republice. Mezi naše vážené zákazníky patří mnoho tuzemských i mezinárodních firem.

Cytogenetická laboratoř Brno, s.r.o. 97 %

Veveří 476/39, Brno - Veveří, 60200

Cytogenetická laboratoř Brno je zdravotnické pracoviště, které se specializuje na laboratorní diagnostické metody pro prenatální a postnatální klinickou genetiku. Od roku 2000 laboratoř poskytuje náročná cytogenetická a molekulárně cytogenetická vyšetření.

Centrum tepelných čerpadel, s.r.o. 91 %

Zengrova 480/27, Ostrava - Vítkovice, 70300

Naše společnost se zabývá projekcí, dodávkami a realizacemi ekologického vytápění. Provádíme kompletní dodávky od technických konzultací, zpracování projektových dokumentací, montáží technologie s následným servisem pro rodinné domky, bytové domy, sportovní haly, úřady a školy. V rámci snahy o dlouholetou spokojenost našich zákazníků a snahou poskytování co nejkvalitnějších a komplexních služeb, spolupracujeme v oblasti tepelných čerpadel s firmou NIBE ENERGY SYSTEMS CZ

CIME-bau, s.r.o. 91 %

K Silu 1426, Pelhřimov - Pelhřimov, 39301

Jak již z názvu vyplývá, nejsme typická zemědělská společnost. Jsme nadšenci do stavební a betonářské techniky. Naše portfolio je široké a to nejen v oblasti stavební techniky. Na českém trhu zastupujeme značky CIFA, Hyundai, Merlo, Lindner, SweepEx, Ferri, MX, AJCE Europe, V.T.N. Europe, Goldoni, Walker, Billy Goat, Green Technik, Sly, Ideal a Caeb. Značku CIFA zastupujeme nejen na českém trhu, ale působíme i na Slovensku.

CAUDETE s.r.o. 91 %

Chalúpky 89, Moravský Žižkov - Moravský Žiž, 69101

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.