Firmy začínající na písmeno C

CHEČITOS, s.r.o. 98 %

Tyršova 1207/33, Duchcov, 41901

Naším oborem je chemické čištění topných rozvodů, výměníků, ústředních topení i teplovodních a chladících okruhů. Provádíme rozbory technických vod. Neustále zkvalitňujeme své služby, čím je důkazem stále narůstající počet spokojených zákazníků.

CHARVÁT AVHB s.r.o. 97 %

Podvihovská 375/12b, Opava - Komárov, 74770

Jsme společnost podnikající v oblasti hydrauliky, která začala rozvíjet svou tradici už v roce 1993. Naše produkty se využívají nejen v důlním průmyslu ale také v odvětví mobilní nebo zemědělské techniky, stavebních strojů nebo hutního průmyslu. Přesnost strojů, jejich pravidelná údržba, použití materiálu s certifikovaným EU původem a systematická výstupní kontrola jsou zárukou udržení dosažené kvality našich výrobků.

COMTES FHT a.s. 91 %

Průmyslová 995, Dobřany - Dobřany, 33441

Společnost COMTES FHT a.s. je firma s dlouholetou tradicí, která vznikla již v roce 2000. Mezi její hlavní náplň patří komplexní služby v oblasti výzkumu a vývoje kovových materiálů, které zákazníkům umožňují naplno využít jejich potenciál. Cílem společnosti je pomocí transferu technologií nabídnou nové možnosti, jak efektivně využívat zdroje a příležitosti.

CROSS - STAV s.r.o. 91 %

Dělnická 46, Most - Velebudice, 43401

Společnost Cross - Stav s.r.o., která vznikla v roce 2011, se zabývá vnitrostátní a mezinárodní přepravou zboží do 24 tun. Specializujeme se především na Velkou Británii. Mezi naše priority patří dobrá cena a vysoce kvalitní komunikační servis. K dispozici je Vám tým tvořen vysoce kvalifikovanými a zkušenými pracovníky s několikaletou praxí.

CZECHMAP s.r.o. 91 %

Rybná 716/24, Praha - Staré Město, 11000

Společnost CZECHMAP s.r.o. poskytuje zajištění pracovníků v oblasti nástrojářství, strojírenství. Naší prioritou je spokojený zákazník a kvalitně odvedená práce, a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Neváhejte se na nás obrátit.

Český rybářský svaz, z. s., Jihočeský územní svaz 91 %

Rybářská 237, Boršov nad Vltavou - Poříčí, 37382

Jihočeský územní svaz se stará o rybářská revíry, chov násad a svazovou a sportovní činnost. Další činností je také práce s mládeží a prodej povolenek k lovu. Celkově sdružujeme 62 místních organizací. Hospodaříme na 108 mimopstruhových revírech a 51 pstruhových revírech, jejich seznam najdete na našich webových stránkách.

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Borohrádek 91 %

Nádražní 43, Borohrádek - Borohrádek, 51724

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Borohrádek vykonává rybářské právo, zajišťuje chov, ochranu a lov ryb či ochranu životního prostředí a rozvíjí rybářský sport. Mezi revíry svazu patří Orlice Tichá, Zámlyní Borohrádek a Malá Voda. Jednou s činností je také organizace dětských kroužků pro Horní Jelení a základní školu Borohrádek.

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kralovice 91 %

Mírová 535, Kralovice - Kralovice, 33141

Historie Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Kralovice sahá až do roku 1960, kdy původní členové započali budování 1. vodní nádrže Člunek. V tuto chvíli organizace obhospodařuje tři sportovní rybníky a sedm chovných. Jednou z ústředních činností je také práce s mládeží, která se účastní pravidelných brigád, akcí a závodů. Dalšími činnostmi je chov kapra a údržba rybníků.