Firmy začínající na písmeno E

EVH s.r.o. 91 %

Poznaňská 2462/3, Brno - Žabovřesky, 61600

Naše společnost řeší čištění převážně průmyslových odpadních vod nebo malých obecních čistíren, od návrhu technologie, projektu, výroby, dodávky a montáže aparátů až po zajištění následného servisu. Jedna z našich dalších činností je dezodorizace zapáchajícího vzduchu instalací pračky vzduchu a půdního filtru.

ELG LEGIMA, spol. s r.o. 91 %

Vídeňská 38/116, Brno - Přízřenice, 61900

Již téměř 15 let na českém trhu působíme v oblasti obchodu a zpracování odpadů z legovaných ocelí. Za tuto dobu jsme si u dodavatelů a odběratelů těchto odpadů vytvořili pověst důvěryhodného, spolehlivého a finančně silného obchodního partnera, který dodavatelům umí přinést maximální finanční zhodnocení jejich materiálu a odběratelům dokáže poskytnout dodávky připravené přesně podle jejich potřeb.

EKOLAB, v.o.s. 91 %

Šedova 640/1, Praha - Černý Most, 19800

Naše společnost je jedním z významných dodavatelů chladicíh zařízení a vybavení obchodů v České republice. Naše chladící zařízení naleznete v obchodech PENNY, LIDL, JEDNOTA, JIP, BAL, HRUŠKA a mnoho dalších.

ELFE, s.r.o. 91 %

Chářovská 920/120, Krnov - Pod Cvilínem, 79401

Naše společnost se nachází v Krnově v okrese Bruntál, byla založena 1. února 1993 a je v českém soukromém vlastnictví. Aktivity společnosti zasahují do mnoha průmyslových oblastí. Vyrábíme stroje, zařízení a náhradní díly především pro zahraniční zákazníky. Zaměřujeme se spíše na malosériovou, zakázkovou výrobu dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka.

EPINIEN, s.r.o. 75 %

Meziboří 40/23, Brno - Jehnice, 62100

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.