Firmy začínající na písmeno E

ELIT plus CZ s.r.o. 91 %

6, Nová Paka - Vlkov, 50901

Naše ELIT plus CZ s.r.o. nabízí kompletní práce v oblasti elektro. Zabýváme se průmyslovými elektroinstalacemi, instalacemi rodinných domků a provozoven. Dále provádíme opravy a výměny jističů, spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Energomont Plus, s.r.o. 91 %

Postupická 2931/9, Praha - Záběhlice, 14100

Společnost Energomont Plus, s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti elektroinstalací. Provádí rozvody VN i NN, slaboproudu, veřejného osvětlení a další. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

ELEKTROTEPLO Kolín, spol. s r.o. 91 %

Rybářská 56, Kolín - Kolín II, 28002

Naše společnost ELEKTROTEPLO Kolín působí v oblasti průmyslových pecí a průmyslových tepelných zařízení, které jsou určené především pro strojírenský průmysl. V České republice patříme mezi jediné výrobce odporových pecí, indukčních zařízení a solných lázní. Dále provádíme generální opravy zdrojů a generátorů pro vysokofrekvenční kalení o výkonu až do 80 kW.

Energie AG Kolín a.s. 91 %

Orebitská 885, Kolín - Kolín IV, 28002

Energie AG Kolín má dlouholeté zkušenosti v oblasti dodávky vodárenských a teplárenských služeb. Zajišťuje dodávku pitné vody pro více než 60 tisíc obyvatel. Mezi její další činnosti patří odvádění a likvidace odpadních a srážkových vod. Prioritou společnosti je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup.

Ekonvert s.r.o. 91 %

Teplárenská 608/11, Praha - Malešice, 10800

Společnost Ekonvert s.r.o se zaměřuje na služby v oblasti odpadového hospodářství, poradenské činnosti v životním prostředí, bezpečnosti práce, požární ochrany a systémů řízení. K dispozici je Vám tým odborníků s dlouholetou praxí. Naší prioritou je komunikace se zákazníkem a snaha nalézt oboustranně přijatelná řešení.

EZON s.r.o. 91 %

Vokov 14, Pelhřimov - Vokov, 39301

Firma zabývající se výrobou poctivých masových konzerv a trvanlivých masových produktů např. polévky, paštiky či hotová jídla. Maso pochází z vlastního chovu a je zpracováno přímo na vlastních jatkách. Díky kontrole nad vlastním chovem maso neobsahuje žádné antibiotika či hormony. Krmivo je vyráběno ze surovin z vlastních polí a celý proces probíhá na Vysočině. V nabídce naleznete bezlepkové produkty vhodné pro osoby trpící celiakií.

EKO-SERVICE 2000 s.r.o. 91 %

Českých bratří 563, Náchod - Náchod, 54701

Na českém trhu jsme začali působit již v roce 2000, proto tedy EKO-SERVICE 2000 s.r.o. Pro naše zákazníky zajišťujeme významné služby v oblasti ekologie a poradenství. Zajišťujeme likvidaci téměř všech druhů nebezpečných odpadů. Zajišťujeme recyklaci druhotných surovin. Nabízíme oborné poradenství v odpadovém hospodářství, ochraně ovzduší, hlášení do systému ISPOP a spousty dalších služeb.

EPI - TREZORY s.r.o. 91 %

Koněvova 2496/223, Praha, 130 00

Naše společnost má více než dvacetiletou tradicí na trhu a tisíci spokojených zákazníků. Vyberte si z široké nabídky našeho sortimentu který se zaměřuje na bezpečnost vašeho majetku. Na našich webových stránkách naleznete veškeré informace, které jsou podstatné pro výběr toho správného typu trezoru či sejfu. Navštívit nás také můžete v naší provozovně na Praze 3 a to od pondělí do středy mezi desátou a šestnáctou hodinou.

EVH s.r.o. 91 %

Poznaňská 2462/3, Brno - Žabovřesky, 61600

Naše společnost řeší čištění převážně průmyslových odpadních vod nebo malých obecních čistíren, od návrhu technologie, projektu, výroby, dodávky a montáže aparátů až po zajištění následného servisu. Jedna z našich dalších činností je dezodorizace zapáchajícího vzduchu instalací pračky vzduchu a půdního filtru.

ELG LEGIMA, spol. s r.o. 91 %

Vídeňská 38/116, Brno - Přízřenice, 61900

Již téměř 15 let na českém trhu působíme v oblasti obchodu a zpracování odpadů z legovaných ocelí. Za tuto dobu jsme si u dodavatelů a odběratelů těchto odpadů vytvořili pověst důvěryhodného, spolehlivého a finančně silného obchodního partnera, který dodavatelům umí přinést maximální finanční zhodnocení jejich materiálu a odběratelům dokáže poskytnout dodávky připravené přesně podle jejich potřeb.