Firmy začínající na písmeno J

Servis oken a dveří. 97 %

Zelnice 298/1, Velké Pavlovice - Velké Pavlov, 69106

Nabízíme seřízení oken a dveří, kontrolu stavu mechaniky a následně její údržba, nastavení zimní, popřípadě letní provoz. Dále například oprava nebo výměna žaluzií, oprava i výměna sítí proti hmyzu, vertikální žaluzie, předokenní rolety. Servis provádíme ve městech Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Brno, Blansko,a okolí.

Vermikompostování 91 %

Dvorní 768/5, Lužice - Lužice, 69618

Zabýváme se prodejem násad kalifornských žížal jak pro domácí chov, tak i pro faremní chov, kde je velikost chovu kalifornských žížal prakticky neomezena. Největší námi založené chovy zpracovávají u zákazníků stovky tun materiálu. Na naší vlastní farmě pak zpracováváme zhruba 500 tun materiálu za rok.

Sběrné suroviny MIKO 91 %

Zátiší 1133, Orlová - Lutyně, 73514

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Mezi služby naší společnosti patří výkup druhotných surovin (kovy, železo, papír, PET lahve, plastové kyblíky, duté plasty, PC a TV plasty, přepravky, plasty z výroby, elektrošrot), vykupujeme za smluvní ceny a vždy Vás obslouží profesionálně proškolený personál, dále nabízíme kontejnerovou přepravu a výkopové práce.

Velkoobchod Tabaček 91 %

Cihelní 459, Řepiště - Řepiště, 73932

Nabízíme umělé květiny a keramiku. Naleznete u nás potřeby pro aranžování, zátěžové vázy, lampové oleje. Dalším sortimentem jsou krásné dekorativní i hřbitovní svíčky, aromalampy a velký výběr aroma olejů, esencí. Nabízíme různé dekorace do Vašeho domu a na zahradu, jako jsou například květináče, stojany, proutěné košíky, hodiny, obrazy a další.

JOHAN TS s.r.o. 91 %

75, Příbor - Prchalov, 74258

Jsme firma rodinného charakteru zabývající se povrchovou úpravou kovu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme realizovali tisíce zakázek. Jsme schopni poskytnout naši ucelenou nabídku služeb jak firmám se speciálními požadavky, tak soukromým zákazníkům.

Josef a Lukáš Venský - Vemax 91 %

Hanácká 70/28, Přerov - Přerov X-Popovice, 75124

Zajišťujeme revize a opravy tělocvičného nářadí a zařízení tělocvičen, dětských hřišť, sportovišt, posiloven a poskytujeme služby soudního znalce v oblasti sportu. Připravíme Vám kompletní projekty a podklady pro žádost o dotaci z českých a evropských fondů.

JAP FUTURE s.r.o. 91 %

Nivky 67, Přerov - Přerov III-Lověšice, 75002

Jsme výrobní firma, která vznikla v prosinci roce 1991 v Kokorách u Přerova. V současné době máme dva showroomy v Praze, jeden v Přerově a jeden v Bratislavě. Naším hlavním cílem je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.