Firmy začínající na písmeno J

Servis oken a dveří. 97 %

Zelnice 298/1, Velké Pavlovice - Velké Pavlov, 69106

Nabízíme seřízení oken a dveří, kontrolu stavu mechaniky a následně její údržba, nastavení zimní, popřípadě letní provoz. Dále například oprava nebo výměna žaluzií, oprava i výměna sítí proti hmyzu, vertikální žaluzie, předokenní rolety. Servis provádíme ve městech Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Brno, Blansko,a okolí.

Střecha pro váš domov 91 %

Stará 77, Trutnov - Bojiště, 54101

Naše společnost Střecha pro váš domov se již dlouhodobě zabývá rekonstrukcemi a výstavbou střech. Dále nabízíme stavbu pergoly a zahradního altánu na míru, sádrokartonové konstrukce a montáž fasády z přírodních materiálů. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na rychlý servis a pravidelné revize.

ROSKOTASPOL.CZ 91 %

Zahradní 1242, Sedlčany - Sedlčany, 26401

Společnost ROSKOTASPOL.CZ poskytuje kompletní služby v oblasti tisku již od konzultace, přes tvorbu grafiky až po dodání finálního produktu k zákazníkovi. Nabízíme širokou škálu reklamních produktů a tvorbu poutavé grafiky. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, proto dbáme na rychlé a kvalitně odvedené práci a profesionálním přístupu.

AUTO-STAR 91 %

Komenského 527, Mnichovo Hradiště - Mnichovo H, 29501

Naše společnost AUTO-STAR vznikla již v roce 1992 jako česká rodinná firma. Od svého vzniku dodává náhradní díly na vozy TATRA, PRAGA V3S, LIAZ, KAROSA, AVIA, AV-15, AM-50, PM-55, OT-64, OT-90, HOUFNICE SHKH 77 - DANA, RM-70, BVP-1, BVP-2, T-55, T-72 a T-72M. Naše sklady disponují přes 23 000 položek, které dodáváme na český i zahraniční trh. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a za všech okolností seriózní a vstřícný přístup.

Autobusová doprava & Autoškola Jaromír Šimon 91 %

Hůlkova 506, Liberec - Liberec XXIII-Doubí, 46312

Naše společnost nabízí vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu, služby poskytujeme především cestovním agenturám, MŠ, ZŠ, SŠ, sportovním klubům a turistickým a zájmovým oddílům. Dále zajišťujeme výcvik a kondiční jízdy pro motorová vozidla skupiny D. Naší prioritou je naučit řidiče ohleduplnosti a respekt k druhým, snažíme se přispět ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.

Terešovské uzeniny od Jardy 91 %

5, Terešov - Terešov, 33808

Rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem uzenin. Veškeré výrobky jsou z poctivých surovin bez přidaných separátů a rostlinných náhražek. Většina výrobků také neobsahuje žádný přidaný lepek. Všechny uzeniny jsou pouze v té nejvyšší kvalitě a z tohoto důvodu se těší velké oblibě mezi zákazníky.

ŘEZNICTVÍ HAVELKA 91 %

Limuzská 530/37, Praha - Malešice, 10800

Naše Řeznictví Havelka navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Mezi naše priority patří dodávat zákazníkům vždy čerstvé a kvalitní masné výrobky. Nabízíme široký sortiment masa, specializujeme se na nakládaná masa do marinád a kořenících směsí. Neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že budete s kvalitou výrobků plně spokojeni.

Josef Vacek- Instalatérství a topenářství 91 %

128, Hřiměždice - Hřiměždice, 26214

Naše firma Josef Vacek, která byla založena v roce 1993, se zaměřuje na služby v oblasti instalatérství a topenářství. Dále nabízíme instalaci tepelných čerpadel a solárních kolektorů, včetně zajištění projektové dokumentace. Také se podílíme na dotačním programu "Zelená úsporám". Služby nabízíme na českém i zahraničním trhu.

J.N.Nova - spol. s r.o. 91 %

Dukelských hrdinů 471/29, Praha - Holešovice, 17000

Naše společnost J. N. Nova - spol. s r.o. poskytuje klientům komplexní služby související se správou nemovitostí. Mezi naše klienty patří Společenství vlastníků, Bytová družstva, soukromí majitelé nemovitostí a také majitelé administrativních a komerčních budov. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého majitele.

LIFT SERVIS - LIŠKA NERATOVICE 91 %

K Paterům 172, Kostelec nad Labem - Jiřice, 27713

Naše společnost LIFT SERVIS, která sídlí v Neratovicích, poskytuje kompletní služby v oboru servisu výtahů. Pohotovost funguje 24 hodin denně. Dále provozujeme Čajovničku s širokým výběrem bílých, zelený, černých i speciálních čajů. Můžete se těšit na příjemné posezení a neustále probíhající výstavy fotografií, přednášky a meditace.