Firmy začínající na písmeno M

MUDr. JURÁSEK Jan s.r.o. 97 %

Školská 461/15, Zábřeh, 78901

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Provádíme preventivní prohlídky, poskytujme léčebnou péči a v případě potřeby zajistíme i odborná vyšetření. Našim pacientům poskytujeme kvalitní, komplexní zdravotní péči s osobním přístupem ke každému pacientovi. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál.

Miroslav Bárta 97 %

Stará Skřeněř 18, Nový Bydžov, 50401

Naše firma provádí kompletní elektrikářské práce s mnoholetou zkušeností. Zaměřujeme se na novostavby, dřevostavby i rekonstrukce domů. Zajišťujeme odstraňování závad vyplývajících z revizí, výměny vypínačů, zásuvek či jističů, opravy bojlerů. Dále montujeme a vyměňujeme svítidla LED osvětlení. Mezi naše další činnosti patří také instalace hromosvodů.

Městské kulturní středisko Úpice 91 %

Chelčického 216, Úpice - Úpice, 54232

ŘEZNICTVÍ KOSÍK 91 %

Míkova 93, Tábor - Měšice, 39156

Naše řeznictví bylo založeno již v roce 1992. Máme vlastní porážku, bourárnu a výrobnu sídlící v Dobřejicích. Spolupracujeme s českými chovateli AGRA Březnice a REPROGEN. Maso dovážíme do naší vlastní prodejny, zásobujeme také restaurace, školní jídelny a jiné prodejny v našem okolí. Provádíme také i domácí porážky vepřů, skotu, ovcí a koz. Na přání zákazníka maso rozbouráme.

Miloš Vlasák - Tepelná čerpadla 91 %

63, Poběžovice u Holic - Poběžovic, 53401

Naše firma Miloš Vlasák na českém trhu funguje již od roku 1996. Od svého vzniku dodává tepelná čerpadla, dále zajišťuje podlahové vytápění a provádí zemní práce. Mezi naše další činnosti patří montáž klimatizací (mobilní, do interiéru, centrální). Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám zaručují ty nejlepší služby.

VATES - POSEDOVÉ VAKY 91 %

Družstevní 555, Okříšky - Okříšky, 67521

Firma VATES založená již v roce 1998 se specializuje na výrobu posedových vaků pro myslivce. K výrobě našich produktů využíváme výhradně tuzemské materiály. Původní myšlenka vznikla na základě zkušeností myslivců vracejících se z posedu promrzlí a unavení. V té době trh nenabízel mnoho možností, a tak jsme se rozhodli vyrobit náš první prototyp.

Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník 91 %

V Olšinkách 700, Neratovice - Neratovice, 27711

Mateřská škola Harmonie spojuje sedm pracovišť mateřských škol v Neratovicích. Dáváme rodičům možnost vybrat si nejoptimálnějšího prostředí pro vzdělávání a výchovu svého dítěte. Vzdělání a výchovu poskytujeme již v 26 třídách s kapacitou 545 dětí. Ve školních jídelnách nabízíme optimální, čerstvou, zdravotně nezávadnou a hygienicky kontrolovanou stravu s vysokou nutriční hodnotou.