Firmy začínající na písmeno V

Školička Pohádka 91 %

Pod průsekem 1341/11a, Praha - Hostivař, 10200

Soukromá mateřská škola Pohádka se nachází na Praze 10. Je určena pro děti ve věku 2 až 5 let. Vzdělávání je založeno na prvcích alternativního přístupu Marie Montessori a k dětem je přistupováno jako k rovnocenným partnerům. V rámci každodenního programu je dbáno na individuální potřeby jedince a rozvoj celé osobnosti dítěte.

Fazolka - hlídání dětí 91 %

Suchovrbenské nám. 2724/7, České Budějovice - České Buděj, 37006

Fazolka je soukromá mateřská škola v Českých Budějovicích s celoročním provozem pro děti již od 10 měsíců. Děti mohou docházet pravidelně či příležitostně dle domluvy. Škola disponuje vlastní zahradou s dětským koutkem a pískovištěm. Děti se ve škole rozvíjejí prostřednictvím her, pohybových a výtvarných činností a interakce s ostatními dětmi.

Veselské služby, s.r.o. 91 %

Malé náměstí 13, Veselí nad Lužnicí - Veselí na, 39181

Společnost Veselské služby vznikla v roce 2001. Mezi její činnosti paří tepelné hospodářství, bytové hospodářství a technické služby. Strategií společnosti je odpovědný přístup k našim zákazníkům a kvalitně odvedená práce. Zaměstnáváme pouze pracovníky proškolené a odborně zdatné ve svém oboru.

Vítkovické slévárny, spol. s r.o. 91 %

Halasova 2904/1, Ostrava - Vítkovice, 70300

Jsme tradičním výrobcem válců pro válcování kovů, tvarových odlitků z ocelí a litin a od roku 2003 také odlitků ze slitin mědi. Podmínky pro další úspěšný rozvoj tvoří především vysoce kvalifikovaný tým odborníků, který svým profesionálním přístupem poskytuje vysoce nadstandardní služby.

TIG SVAR - Vít Dědourek 91 %

Vítkovecká 853, Sezimovo Ústí - Sezimovo Ústí, 39101

Naše firma se dlouhodobě zabývá svařováním a zámečnickými pracemi. Získali jsme bohaté zkušenosti v praxi, naši pracovníci se neustále kvalifikují a my získáváme stále více spokojených zákazníků. Buďte jimi i Vy a obraťte se na nás. Zabýváme se výrobou nerezových nádrží. Jedná se především o nádrže, násypky pro potravinářské a chemické provozy. Výrobu zajišťujeme dle požadovaných norem.

VÍNO BLATEL, a.s. 91 %

855, Blatnice pod Svatým Antonínkem, 69671

Jsme vinařskou firmou ve slovácké vinařské podoblasti v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem představující propojení rodiny a týmu lidí, pro které je vinohradnictví, vinařství a víno radostí, potěšením i vášní. Vyrábět víno je pro nás radost, potěšení, odvaha a výzva spojená s mnohým úsilím, láskou a citem ženské ruky.

Vojtěch Chytil 91 %

Moravská 4779, Zlín - Zlín, 76005

Jsme projekční kancelář, která funguje již od roku 1991 jako sdružení fyzických osob. V rámci dodávky projekčních prací zajišťujeme formou subdodávek veškeré další profese, jejichž činnost koordinujeme a vůči investorovi za jejich činnost ručíme (statika, vzduchotechnika, položkové rozpočty)

Vodohospodářská společnost ČERLINKA s.r.o. 91 %

Cholinská 1120/13, Litovel - Litovel, 78401

Dodáváme pitnou vodou pro více než 16 tisíc obyvatel, kterým dodáváme denně více než 3 miliony litrů pitné vody. Délka provozované vodovodní sítě je včetně přípojek 162 km. Společnost provozuje 1 vodní zdroj v Zadním Újezdu, kterým jsou zásobovány obce

Vodovody a kanalizace Znojemsko 91 %

Kotkova 2518/20, Znojmo - Znojmo, 66902

Hlavní činností sdružení je zabezpečení zásobování pitnou vodou, odvádění a čištění odpadních vod, rozvoj vodárenských soustav, kanalizací a ČOV obcí sdružených ve svazku. Podílíme se na řešení kvality vody a likvidace odpadních vod i v obcích mimo svazek.

Klimatizace Klimastyle - Bačík Vít 91 %

Legionářů 4152/38a, Hodonín - Hodonín, 69501

Společnost Klimastyle s.r.o byla vytvořena jako symbol záruky kvality s tradicí zakladatele pana Víta Bačíka, který dodavatelským způsobem v oboru klimatizační a chladící techniky pracuje více jak 13 let a to od roku 2006. Jsme plně proškoleni a vlastníme zkoušky dle nařízení Evropské Komise č.303/2008 na práce s fluorovanými skleníkovými plyny