Firmy začínající na písmeno V

Vodovody a kanalizace Znojemsko 91 %

Kotkova 2518/20, Znojmo - Znojmo, 66902

Hlavní činností sdružení je zabezpečení zásobování pitnou vodou, odvádění a čištění odpadních vod, rozvoj vodárenských soustav, kanalizací a ČOV obcí sdružených ve svazku. Podílíme se na řešení kvality vody a likvidace odpadních vod i v obcích mimo svazek.

Klimastyle - Bačík Vít 91 %

Legionářů 4152/38a, Hodonín - Hodonín, 69501

Společnost Klimastyle s.r.o byla vytvořena jako symbol záruky kvality s tradicí zakladatele pana Víta Bačíka, který dodavatelským způsobem v oboru klimatizační a chladící techniky pracuje více jak 13 let a to od roku 2006. Jsme plně proškoleni a vlastníme zkoušky dle nařízení Evropské Komise č.303/2008 na práce s fluorovanými skleníkovými plyny

Václav Kadeřábek 91 %

Pavla Perky 390, Veverská Bítýška, 66471

Jsme nově zrekonstruovaná stylová restaurace, salonku, prostorného sálu a v letních měsících i venkovní zahrádky. Nabízíme posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel a širokou nabídkou nápojů a ochutnávku malých a rodinných pivovarů. Máme zkušenosti v zajišťování různých společenských akcí, velkolepých svateb a rodinných oslav.

Hušek Vladimír - bezpečnost práce 75 %

Hansmannova 485/16, Brno - Černá Pole, 61300

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Viola - zahradnické studio s.r.o. 75 %

Václavovická 213, Václavovice - Václavovice, 73934

Nabízíme svým zákazníkům široký sortiment zboží. Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc radou, doporučením a základní poradenskou činností v oblasti určení chorob a škůdců rostlin, doporučíme vhodné provedení chemické nebo biologické ochrany, vše ohledně výživy a hnojení rostlin a způsobu pěstování. Také přijímáme objednávky na nejrůznější typy vazeb, kytic a jiných aranžmá z živých, sušených, nebo umělých květů. Velkým trendem jsou také netradiční kytice z klobásek, sýrů, zeleniny, ovoce, bonbónů, lízátek, cigaret, doutníků, peněz, aj. zboží, které si zákazníci dodají.

Skalníková Vladimíra- Květiny a Zahradnické potřeby 75 %

436, Šatov - Šatov, 67122

Naše květinářství nabízí květiny pro každou příležitost a rádi Vám pomůžeme vybrat vždy to nejlepší pro správný okamžik. Pokud chcete potěšit své blízké darováním pěkné květiny, určitě navštivte naše květinářství, kde Vám uvážeme kytici přesně podle Vašich a představ. Naše květiny jsou uskladněny v chladícím boxu, což zaručuje delší trvanlivost pro zákazníka.

Papírnictví vojtech 75 %

Křížovnická 3074/28, Znojmo - Znojmo, 66902

Milujeme papír a vše co k němu patří, už 11 let s láskou pipláme náš kamenný obchod ve Znojmě a máme stále nové a nové nápady. Snažíme se nabídnout našim zákazníkům vždy něco navíc. Nadstandardní odborné služby a individuální přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi jsou u nás samozřejmostí. Pokud máte chuť tvořit, přijďte k nám na kurz, malujeme na trička, učíme se psát, hrajeme si s papírem i dřevem.