Firmy začínající na písmeno H

HP LAK s.r.o. 97 %

Střádalů 638/59, Ostrava - Kunčičky, 71800

Jsme zakázková prášková lakovna s doplněním služeb o kompletaci a jednoduchou montáž lakovaných dílů. Nabízíme Vám spolehlivého dodavatele práškového lakování vašich výrobků. Nabízíme kvalitu, velkou kapacitu, nadstandardní rozměry lakovaných dílů, rychlost dodávek a vysokou technickou úroveň.

HT - IZOL s.r.o. 91 %

Železná 366, Tábor - Čekanice, 39002

Naše společnost HT - IZOL s.r.o. nabízí služby v oblasti izolace. Specializujeme se na foukanou izolaci, jejíž realizace je velmi rychlá a účinná. Dále provádíme rekonstrukce plochých a pultových střech, zateplení a výměnu střešní krytiny. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

Hana Veselá - Čistírna Lípa 91 %

Ústecká 2917, Česká Lípa - Česká Lípa, 47001

Naše firma Čistírna Lípa vznikla již v roce 2000. Mezi její hlavní činnosti patří čistění, praní, žehlení, opravy oděvů, textilu a mandlování prádla. Provozujeme také Second hand se zaměřením na společenské oblečení, spodní prádlo, bundy, kabáty a riflovinu. Dále také prodáváme knoflíky, nitě a bižuterii. Naše dlouholeté zkušenosti Vám zaručují rychlý, kvalitní a spolehlivý servis za přijatelné ceny.

Dětská skupina a soukromá mateřská škola Javorová 91 %

Květná 2735/59, Plzeň - Východní Předměstí, 32600

Cílem Soukromé mateřské školy Javorová je poskytovat kvalitní předškolní vzdělávání v klidném a rodinném prostředí. Děti jsou rozděleny do dvou heterogenních tříd a stará se o ně 5 učitelek. Škola zajišťuje přívětivé a podnětné prostředí, které pozitivně působí na vývoj a rozvoj dětí. Ke škole také náleží prostorný dvorek s vybavenou zahradou.

HPN projekt s.r.o. 91 %

93, Obrataň - Obrataň, 39412

Poskytujeme komplexní služby v oblasti pasportu komunikací. Pro vaši obec vypracujeme pasport na míru. Zajišťujeme dopravní značení pro cyklostezky, orientační systém a jiné orientační prvky. Dbáme na rychlé, přehledné a kvalitní zpracování, které je v souladu s aktuálně platnými předpisy. Vaše spokojenost je naší prioritou.

HORA ENERGY, s.r.o. 91 %

Měšťanská 2478/13, Hodonín - Hodonín, 69501

Vypracujeme pro Vás individuální návrh velikosti fotovoltaické elektrárny přímo na Váš dům, vyřídíme za Vás adminitrativu,, vyřízení povolení ditributora k připojení zařízení k distribuční soustavě, vyřízení žádosti o dotaci (státní fond životního prostředí, NZU). Dále nabízíme pravidelný servis FVE, revizní zprávu na FVE, termovize panelů.

HASMAR.CZ s.r.o. 91 %

Balbínova 761/13, Šumperk - Šumperk, 78701

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru požární ochrany a PBZ. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Naše produktu dodáváme do domácností i firmem. Zajistíme správné rozmístění, montáž a označení dle požárně bezpečnostního řešení stavby - PBŘ. Nabízíme i montáž hydrantů a stavbu požárních vodovodů a suchovodů.

HYDROTECH, a.s. - odštěpný závod CZ 91 %

Tyršova 1132, Modřice - Modřice, 66442

Zaměstnáváme téměř 100 specialistů, kteří mají odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti v oborech technologie vody, stavebnictví, strojního a elektrického inženýrství, automatizace, ale i ekonomie. Členy našeho týmu jsou však i další techničtí pracovníci různých zaměření. Celý tým Hydrotech společně pracuje na tom, abychom mohli našim klientům dodávat vysoce kvalitní ČOV, používající moderní sofistikované technologie..

HTB - Požární ochrana a.s. 91 %

Nádražní 3113/128, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200

Naše společnost zajišťuje komplexní služby v PO i BOZP, což zahrnuje zpracování dokumentace a technických zpráv, poradenskou činnost v určování počtu a druhů hasicích přístrojů, analýzu rizik, školení a odbornou přípravu, dokumentaci o protivýbuchové prevenci, služby koordinátora staveb, preventivní kontroly osobou odborně způsobilou, hmotné dodávky věcných prostředků požární ochrany.