Firmy začínající na písmeno H

HP LAK s.r.o. 97 %

Střádalů 638/59, Ostrava - Kunčičky, 71800

Jsme zakázková prášková lakovna s doplněním služeb o kompletaci a jednoduchou montáž lakovaných dílů. Nabízíme Vám spolehlivého dodavatele práškového lakování vašich výrobků. Nabízíme kvalitu, velkou kapacitu, nadstandardní rozměry lakovaných dílů, rychlost dodávek a vysokou technickou úroveň.

HASMAR.CZ s.r.o. 91 %

Balbínova 761/13, Šumperk - Šumperk, 78701

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru požární ochrany a PBZ. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Naše produktu dodáváme do domácností i firmem. Zajistíme správné rozmístění, montáž a označení dle požárně bezpečnostního řešení stavby - PBŘ. Nabízíme i montáž hydrantů a stavbu požárních vodovodů a suchovodů.

HYDROTECH, a.s. - odštěpný závod CZ 91 %

Tyršova 1132, Modřice - Modřice, 66442

Zaměstnáváme téměř 100 specialistů, kteří mají odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti v oborech technologie vody, stavebnictví, strojního a elektrického inženýrství, automatizace, ale i ekonomie. Členy našeho týmu jsou však i další techničtí pracovníci různých zaměření. Celý tým Hydrotech společně pracuje na tom, abychom mohli našim klientům dodávat vysoce kvalitní ČOV, používající moderní sofistikované technologie..

HTB - Požární ochrana a.s. 91 %

Nádražní 3113/128, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200

Naše společnost zajišťuje komplexní služby v PO i BOZP, což zahrnuje zpracování dokumentace a technických zpráv, poradenskou činnost v určování počtu a druhů hasicích přístrojů, analýzu rizik, školení a odbornou přípravu, dokumentaci o protivýbuchové prevenci, služby koordinátora staveb, preventivní kontroly osobou odborně způsobilou, hmotné dodávky věcných prostředků požární ochrany.

HOZA METAL s.r.o. 91 %

Na Břížku 417, Dolní Lhota - Dolní Lhota, 74766

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.

Havránek Trade s.r.o. 91 %

Slovenská 112, Bučovice - Vícemilice, 68501

Naše firma se zabývá kovoobráběním, soustružení do průměru 650mm, frézování, vrtání, závitování, broušení na plocho a na kulato, možnost tepelného zpracování a povrchové úpravy. Naše výrobní činnost spočívá v kooperacích jak klasických tvarů součástí, tak výrobou příp. renovacemi zápustek a dále pro nástrojařské dílny výrobou základových modulů pro formy vstřikolisů plastů.