Firmy začínající na písmeno R

Řád Nejmenších bratří svatého Františka z Pauly 100 %

7, Vranov - Vranov, 66432

Vranov u Brna je známým a hojně navštěvovaným Mariánským poutním místem, jehož historie sahá až do 13. století. Nachází se uprostřed krásné přírody asi 12 km severně od Brna v místech, kterým se dříve říkalo "Moravské Švýcarsko". Současně se zde nachází konvent Nejmenších bratří sv. Františka z Pauly, zkráceně nazývaných “Pauláni”, kteří zajišťují duchovní správu poutního místa a farnosti Vranov u Brna.

Římskokatolická farnost Jalubí 97 %

140, Jalubí - Jalubí, 68705

Římskokatolická církev, je největší z třiadvaceti autonomních katolických církví a jedinou západní katolickou církví. Asi 1,13 miliardy pokřtěných římských katolíků činí římskokatolickou církev největší křesťanskou církví a největší náboženskou organizací na světě

Římskokatolická farnost Poříčí nad Sázavou 97 %

Čerčanská 31, Poříčí nad Sázavou - Poříčí na, 25721

Římskokatolická církev je největší z třiadvaceti autonomních katolických církví a jedinou západní katolickou církví. Asi 1,13 miliardy pokřtěných římských katolíků činí římskokatolickou církev největší křesťanskou církví

Římskokatolická farnost Židlochovice 97 %

Legionářská 91, Židlochovice - Židlochovice, 66701

Centrem farnosti je město Židlochovice, které se nachází, asi 20 km jižně od Brna. Na vyvýšeném místě v ulici Legionářské č.p. 91 se nachází budova fary, ve které sídlí správce farnosti. Naše farnost je jednou z 24 farností děkanství Modřického a spolu s ostatními devatenácti děkanstvími patří k biskupství Brněnskému

Římskokatolická farnost u kostela sv. Václava Praha - Nusle 97 %

Svatoslavova 771/7, Praha - Nusle, 14000

Římskokatolická církev je největší organizovanou skupinou v křesťanství. Za svou hlavu považuje Ježíše Krista a v jejím čele stojí římský papež, považovaný katolíky za Kristova zástupce a nástupce apoštola sv. Petra, jemuž Kristus předal pastýřskou moc.

Rembrandtin s.r.o. 91 %

Sokolovská 115, Uherské Hradiště - Mařatice, 68601

Značka Rembrandtin je evropským lídrem pro průmyslové výrobky v oblasti povrchové ochrany. Zajišťujeme dodávky nátěrových hmot ze svých skladů v České republice, ale i na Slovensku, do výrobních závodů svých partnerů, na místo provádění prací nebo do skladů svých distributorů. Díky vlastním míchacím zařízení je společnost schopna rychle reagovat na požadavky svých zákazníků a dodat požadované odstíny dle jednotlivých vzorkovnic nebo dle individuálních potřeb.

Renovatis invest s.r.o. 91 %

Zašovská 750, Valašské Meziříčí, 757 01

Specializujeme se na kompletní rekonstrukci a realizaci interiérů na klíč. Provádíme rekonstrukci panelových a cihlových bytů, bytových jader a realizaci koupelen. Na trhu stavebních prací se pohybujeme od roku 1996 a máme za sebou řadu spokojených zákazníků. Mezi naše práce patří elektroinstalační práce, samonivelační stěrky, pokládka dlažby, pokládka plovoucích podlah, pokládka PVC a vinylových dílců, pokládka koberců, úpravy povrchů, epoxidové stěrky, zpracování kamene a mnoho dalších.

RABEN OSTRAVA, s.r.o. 91 %

Senovážné náměstí 978/23, Praha - Nové Město, 11000

Naše společnost zajišťuje a realizuje dodávky čerpací techniky a vodohospodářských zařízení pro podniky v Moravskoslezském kraji již od roku 1992. V oblasti čerpací techniky zpracováváme studie a projekty a poskytujeme technickou pomoc při výběru vhodných typů čerpadel pro dané provozy. Zajišťujeme střední a generální opravy čerpadel a jiných vybraných zařízení, obnovy jednotlivých čerpacích stanic a čistíren odpadních vod.

RTT, a.s. 91 %

náměstí Republiky 1079/1a, Praha - Nové Město, 11000

Specializujeme se především na nakládání s odpady vč. azbestu i PCB látek od A až po Z, to znamená, že pro naše partnery dokážeme provést kategorizaci odpadů, zpracovat dokumentaci, navrhnout způsob dalšího nakládání, převzít a odpad odstranit. Jsme schopni své služby poskytovat ve všech regionech ČR a státech Evropské unie.