Firmy začínající na písmeno T

Osman - barvy, laky 97 %

Petra Bezruče 452, Dolní Benešov - Dolní Benešov, 74722

Zabýváme se maloobchodním prodejem barev a laků již od roku 1991. Naše prodejny nabízí kompletní sortiment interiérových i fasádních barev, emaily na dřevo i kov (vodou ředitelné, syntetické, alkydové, alkyd-uretanové, polyuretanové, epoxidové) , laky, vosky, lazury, oleje, ředidla, tmely, lepidla, brusiva a spoustu dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.

TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o. 91 %

Komenského 427, Újezd u Brna - Újezd u Brna, 66453

Naše společnost byla založena v 60. letech panem Franzem Tüchlerem. Zaměřujeme se na dodávku samozhášivých jevištních textílií, jako jevištní molton nebo jevištní samety, tanečních povrchů a jevištních podlah, efektních materiálů a projekčních ploch, přes jevištní techniku jako jsou řetězové kladkostroje, jevištní tahová zařízení, kolejnice opon a řídící jednotky až po příslušenství, jako gaffa pásky a materiál pro rigging, to vše u nás najdete. Tedy to, co potřebujete z techniky pro představení a akce.

Technické služby města Vítkova, příspěvková organizace 91 %

Dělnická 705, Vítkov - Vítkov, 74901

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Technické služby města Koryčany, příspěvková organizace 91 %

Nádražní 520, Koryčany - Koryčany, 76805

Technické služby města Koryčany vznikly, jako příspěvková organizace dne 1. 1. 2014. Hlavním účelem, pro který se příspěvková organizace zřídila, bylo zajištění činností v oblasti péče o zachování a rozvoj majetku a v oblasti péče o všestranný rozvoj města.

Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova 91 %

Riegrova 1370/27a, Kyjov - Kyjov, 69701

Předmětem hlavní činnosti nají organizace je údržba zeleně, provozování a správa koupaliště, provozování a správa přírodního koupaliště (biotopu) v Bohuslavicích, údržba veřejných prostranství, správa městského mobiliáře, provozování veřejného pohřebiště, správa smuteční síně, opravy místních komunikací, údržba místních komunikací a očista města, údržba veřejného osvětlení, správa dětských hřišť, mimo hřišť v areálech jiných městských příspěvkových organizací, provozování veřejného WC a tržnice na Masarykově náměstí.

Technické služby Zlín, s.r.o. 91 %

Záhumení V 321, Zlín - Louky, 76302

Naše společnost zajišťuje veřejně prospěšné služby, jako je čištění veřejných ploch, údržba komunikací, údržba a provoz veřejného osvětlení, služby v odpadovém hospodářství, provozování tržiště a parkovišť. Zákazníkům poskytujeme spolehlivé služby v široké oblasti činností, které svou kvalitou i cenou přesahují běžný standard ve zlínském regionu a jsou naprosto srovnatelné se zahraničními konkurenčními společnostmi působícími v ČR. Pracujeme na moderních strojích s moderními technologiemi.

TRISIA, a.s. 91 %

nám. Svobody 526, Třinec - Lyžbice, 73961

Už 50 let vás bavíme, dojímáme i napínáme. Rozvíjíme váš talent, prohlubujeme znalosti a rozšiřujeme obzory. Jsme prostorem pro podnikání a místem pro váš firemní večírek či neformální párty. Ať jste firemní tým nebo jednotlivec dychtící po vzdělání, u nás najdete vhodný kurz se zkušeným lektorem. Nabízíme odborné semináře pro ekonomy, právníky nebo personalisty, jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé, relaxační, pohybové a taneční kurzy a mnoho jiných.