Firmy začínající na písmeno T

TYMET parking a.s. 98 %

Údolní 388/8, Brno - Veveří, 60200

Nabízíme pohodlné parkování v centru Brna s NONSTOP provozní dobrou, disponujeme 400 parkovacími místy, 200 místy pro vozidla s alternativním pohonem. Maximální výška vozidel je 2,1 m. Nabízíme i dobíjecí stanice pro elektromobily.

Osman - barvy, laky 97 %

Petra Bezruče 452, Dolní Benešov - Dolní Benešov, 74722

Zabýváme se maloobchodním prodejem barev a laků již od roku 1991. Naše prodejny nabízí kompletní sortiment interiérových i fasádních barev, emaily na dřevo i kov (vodou ředitelné, syntetické, alkydové, alkyd-uretanové, polyuretanové, epoxidové) , laky, vosky, lazury, oleje, ředidla, tmely, lepidla, brusiva a spoustu dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.

TOS SECURITY, s.r.o. 91 %

nám. Míru 559, Třinec - Staré Město, 73961

Společnost TOS SECURITY, s.r.o. vznikla již v roce 1995 a od svého založení poskytujeme širokou škálu specializovaných služeb, profesionální poradenství a zajištujeme bezpečnostní řešení na míru. Pravidelně spolupracujeme s více než 30 firmami, institucemi a organizacemi z Moravskoslezského kraje. Preferujeme individuální přístup na profesionální úrovni.

TDS CHRUDIM s.r.o. 91 %

Čáslavská 266, Chrudim - Chrudim IV, 53701

Naše firma TDS CHRUDIM s.r.o. nabízí kompletní služby pro vaše třídiče a drtiče. Pomůžeme Vám připravit řešení přímo pro vaše podmínky. Prodáváme nové stroje Loco Project. Dále se zabýváme opravami a servisem, jsme také schopní zajistit veškeré náhradní díly. Služby poskytujeme i v zahraničí.

TJ Spartak Staré Ransko, spolek 91 %

Nám. Jana Zrzavého 13, Krucemburk - Krucemburk, 58266

Náš oddíl vznikl v roce 1973 a to převážně díky Janu Misářovi, který reagoval na touhu mladých lidí sportovat. Hlavní činností oddílu je již po dlouhá léta fotbal. Dospělí se mohou dlouhodobě účastnit okresního přeboru a dorost hraje v současné době krajskou soutěž. Každý rok pořádáme fotbalový turnaj Memoriál Jaroslava Večeři hráčů nad 40 let. Provozujeme také cykloturistiku a vodáckou přípravu.

Tělocvičná jednota Sokol Písek 91 %

Tyršova 395/3, Písek - Budějovické Předměstí, 39701

Zastřešujeme sport pro všechny, kteří cvičí pro zdraví, kondici, radost z pohybu či setkávání s přáteli. Náš cvičební program je velmi různorodý a pestrý. Nabízíme základy sportovní gymnastiky, pohybovou výchovu, cvičení s náčiním, různé taneční směry, atletiku, míčové hry dále také netradiční hry a sporty, pobyt v přírodě a turistiku. Všichni sportovci jsou rozdělení podle věkových kategorií - od těch nejmladších v odděleních rodičů a dětí až po seniory.

TEZA Hodonín, příspěvková organizace 91 %

Tyršova 3588/10, Hodonín - Hodonín, 69501

Základním účelem, pro který je organizace zřízena je umožnit občanům města Hodonína a okolí rozšíření aktivit a sportovního vyžití v tělovýchovných zařízeních města, tzn. provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici pro využití volného času obyvatel, vytvářet podmínky pro organizování mnohostranného sportovního vyžití občanů města a organizačně zajišťovat sportovní akce dle dohody se zřizovatelem.